Aklında bulunsun...

Bu websitesi Türkiye'nin her yerine hizmet edebilmek amacıyla kuruldu. Fiyatlar en düşük seviyeye çekildi. Sadece "parası olan" değil "isteyen" herkesin portre çizdirebilmesi amaçlandı.

Facebook Sayfamız

Takip Et İndirim Kazan

Günlük Kargo Bilgileri

Sıkça Sorulanlar

Kargoyu Kendi İsmimle Gönderebilir miyim?

Yazdır PDF
Evet! Gönderici kısmına sizin isminiz yazılır, dilerseniz hediye paketi yaptırabilir, dilerseniz el yazısı ile not yazdırabilirsiniz.

Kargo ücretini ödeyecek miyim?

Yazdır PDF
Firmamız Aras Cargo ile anlaşmalıdır ve Türkiye'nin her yerine ortalama 6 TL gönderi ücreti ile siparişiniz gönderilir. 200 TL ve üzeri alışverişlerişlerinizde kargonuz ücretsiz gönderilmekte, 200 TL'ye kadar olan alışverişlerinizde ise alıcı ödemeli olarak gönderilmektedir.

Ressam Bana Gelsin!

Yazdır PDF
Nasıl isterseniz! Dilerseniz ressamlarımızdan randevu alarak bulunduğunuz yere kadar gelerek istediğiniz resmi yapabilir. Evinize, işyerinize, veya okulunuza! Bu konuda detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu kullanınız.

Web Sitesinde Bulunan Örnekler Harici Özel Çalışmalar Sipariş Edebilir miyim?

Yazdır PDF
Evet! Web sitemizde yayınlanan örenek çalışmalar haricinde tamamen size özel çalışmaları da sipariş edebilirsiniz. Sipariş formunu doldururken açık ve anlaşılır bir biçimde siparişinizi tanımlayın, gerisini bize bırakın...

Hangi Kargo Firması?

Yazdır PDF

Siparişiniz kargo firmasına iletilmeden önce sipariş formumuzu doldururken bulunduğunuz bölgeye göre size en uygun kargo firmasını seçebilirsiniz. Ayrıca siparişinizi boyuntuna göre PTT Posta servisini veya APS servisini de tercih edebilirsiniz.

Siparişleriniz Aras Cargo firması ile yapılan anlaşmamız gereği %35 indirimli gönderilmektedir.

Sizin Yorumlarınız...

www.portremiciz.com adresini google'da arama yaparken gördüm. Kız arkadaşıma yıldönümümüz için özel bir hediye arıyordum ve gerçekten çok özel bir hediye oldu. Hediye paketini açtığında gözlerindeki mutluluğu görmek benim için herşeye bedeldi. O günden sonra sizi arkadaşlarıma da tavsiye ettim. Hizmetiniz için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Ahmet Eryüce - Rize